.


Plastikinės kortelės

Klausimams ir pasiūlymams
Kontaktai šioje srityje

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą
   
Plastikinių kortelių gamybos kainos
Plastikinių kortelių dėklai
Hologramos ir holograminiai lipdukai
Lojalumo kortelės
   
   
Pavyzdžiai
 

Plastikinių kortelių gamybos srityje Rodiklis dirba nuo 2001 metų. Siūlome ofsetiniu, skaitmeniniu ir termotransferiniu būdais gaminamas plastikines korteles. Visos kortelė gaminamos individualiai, atsižvelgiant į reikiamą dizaino, saugumo, personalizavimo, programinio paruošimo lygį. Tai nuolaidų ar išankstinio apmokėjimo kortelės parduotuvėms bei prekybos centrams, narių kortelės sporto klubams, dovanų kortelės, telefonų ir sąskaitų papildymo kortelės, VISA ir MasterCard mokėjimo kortelės ir t.t.

Pagal poreikį galima pasiūlyti įvairaus spalvingumo korteles su parašo juostele, su HICO/LOCO magnetine juostele (nekoduota arba koduota), su brūkšniniu kodu, su mikroschema, su holograma, su ženklais, matomais UV šviesoje, su originaliu numeriu (juodu arba embosuotu). Gaminame VISA, MasterCard, SIM, išankstinio apmokėjimo korteles. Visos kortelės gaminamos pagal ISO 9002 standartus. Pristatymo terminas nuo 5 darbo dienų.

Visada siekiame užtikrinti kuo optimalesnį kainos bei kokybės santykį ir tinkamai įvykdyti bet kokius klientų reikalavimus.