Firminis     
 stilius        
 Reklama
 spaudoje
 Reklama
 radijuje ir TV
 Reklaminiai
 plotai
 Vizualinė
 reklama
                  
 Vėliavos   
 Verslo
 dovanos
 Parodų
 stendai
 Spaudos
 darbai
 Vertimai, teksto
 redagavimas
 Reklamos
 medžiagos
 Interneto
 projektai
                  
 Fotostudija
          
 Renginiai
 Plastikinės
 kortelės
 Reklaminai
 saldumynai
 Viešieji
 ryšiai
 Mobili
 reklama

.


Straipsnių archyvas

Klausimams ir pasiūlymams
Visi kontaktai

Spausdinti
Nusiųsti nuorodą

Išaugo reklamos agentūros "Rodiklis" apyvarta.

2004 01 28, trečiadienis

Reklamos agentūros "Rodiklis" 2003 m apyvarta buvo 15,8 mln. Lt. Tai 15 procentų daugiau, nei per 2002 metus. Per dešimtmetį firma iš rinkos naujokės išaugo į didžiausią pagal darbuotojų skaičių reklamos agentūrą, kurioje dirba daugiau nei 200 specialistų 5-iuose Lietuvos miestuose Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje.

Viena seniausių agentūros veiklos sričių vizualios reklamos gamyba: vidaus ir lauko iškabos, tūrinės raidės, reklaminiai bokšteliai ir pan. Visas tokios reklamos gamybai reikalingas medžiagas importuojame tiesiogiai iš gamintojų, kurie apmoko "Rodiklio" specialistus su jomis dirbti. Reklamos agentūra yra didžiausia Lietuvoje reklaminių vėliavų gamintoja, jos elektroninių sprendimų centras specializuojasi internetinėje reklamoje bei interneto puslapių kūrime.

"Rodiklio" žiniasklaidos planavimo skyrius tiesiogiai bendrauja su daugiau nei 150 šalies laikraščių, televizijomis bei radijo stotimis. "Rodikliui"priklauso ir specialiai reklamos agentūros reikmėms pritaikyta spaustuvė, fotostudija.

Verslo dovanų padalinys nuolat sandėliuose turi daugiau nei 1000 pavadinimų suvenyrų ir verslo dovanų, kurias tiesiogiai importuoja iš didžiausių bei žinomiausių šioje srityje užsienio firmų. Žnomas parduotuvių tinklas "Verslo dovanos" su aštuoniomis parduotuvėmis penkiuose Lietuvos miestuose taip pat Rodiklio nuosavybė.

2003 metais ypač padaugėjo reklamos kūrybos užsakymų. "Rodiklyje" dirbantys rinkos analitikai, projektų vadovai, rinkodaros specialistai, dizaineriai pateikë daug sprendimų bei pasiūlymų užsakovų rinkodaros kampanijoms, reklamos strategijoms.

Naujausia agentūros specializacija renginių organizavimas, o viena perspektyviausių "Rodiklio" sričių plastikinių kortelių gamyba.

Plėsdamas veiklą, "Rodiklis" visų pirma siekia kuo geriau vykdyti klientų užsakymus, siekdamas būti atsakingu tiek už užsakymo vykdymo terminus, tiek už kokybę. Be to, tai garantuoja klientams kainą be tarpininkų. Puikų "Rodiklio" teikiamų reklamos paslaugų kainos ir kokybės santykį liudija ir tai, kad jos parduodamos kitoms reklamos kūrybos, gamybos, žiniasklaidos planavimo agentūroms.

  Visi straipsniai...
   
Pirmas
Apie įmonę
Atsiliepimai
Firmos rodikliai
Paieška
Pavyzdžiai
Klientai
Kontaktai
Logotipai
Naujienų archyvas
Straipsnių archyvas
Įsidarbink
Svetainės turinys
 
 

 aukštyn 
 Pirmas | Kontaktai | Paieška | Turinys           

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: